Віза в США для вагітних

5 Дек

468512796

Отримання візи США для поїздки на пологи. Це перше, про що повинні думати люди, які планують поїздку на пологи в Америку. Після того, як зважені всі «за» і «проти» поїздки та прийнято рішення їхати народжувати до Америки, найпершим і головним пунктом підготовки до поїздки є отримання візи. Не вивчення районів проживання в обраному місті, не детальний вибір доктора або госпіталю, не пошук попутників або житла, а саме віза. Від того, отримаєте ви візу США чи ні, залежить і сам факт поїздки на пологи, бути їй чи не бути.

Будемо об’єктивні — для багатьох дівчат і сімей, що мають бажання поїхати на пологи в США, підготовка до поїздки закінчується там же, де і починається — на етапі отримання візи, а точніше, в даному випадку, отримання відмови у візі.
Причини отримання відмови у візі США можна розділити на два типи:

1. Причини відмови, умовно, не залежать від апліканта на момент співбесіди (поганий зв’язок з Батьківщиною, низький рівень доходів, суб’єктивне ставлення з боку співробітника консульства на співбесіді і т.д.)
2. Причини відмови повністю або частково пов’язані з поведінкою апліканта на співбесіді і не правильною підготовкою документів.

За великим рахунком, все залежить від апліканта, але зв’язку з Батьківщиною, рівень доходів, історія подорожей та інші подібні обставини є постійними і не можуть змінюватися як-небудь для співбесіди на візу США — грубо кажучи, вони які є, такі є і на співбесіду ми йдемо з ними в існуючому вигляді.

Наше завдання зараз, в першу чергу, усунути причини відмови з п.2, тобто не спровокувати відмову самостійно і мінімізувати ризик отримання відмови.

І тут у нас правило номер один:

НЕ довіряйте всіляким «агентствам» і просто «помічникам», які обіцяють зробити вам візу США під «ключ». Не вірте тим, хто обіцяє гарантоване отримання візи. Не вірте тим, хто каже, що у них в консульстві «все схвачено». Вас обманюють або просто недоговорюють — називайте як хочете.

Що реально можуть зробити такі компанії (і цілком заслужено взяти за це гроші, якщо вам не вдається самим це зробити):
1) Вам можуть допомогти заповнити анкету, яку ви цілком зможете заповнити самі (робиться онлайн) *
2) Вам розкладуть по красивим папкам документи, які ви самі їм принесете і підготуєте *
3) Вам розкажуть, як вести себе на співбесіді *
4) Вам призначать дату співбесіди (онлайн) *

* — Якщо вони це зроблять правильно, а не навпаки, нароблять помилок або щось зіпсують через свою некомпетентність або навіть навмисне (що теж зустрічається, повірте).

Це стосується абсолютно всіх, хто планує отримувати візу США, незалежно від того, чи плануєте ви звичайну туристичну або ділову поїздку, або поїздку на пологи в США.

Як же правильно отримувати візу США для пологів? Якщо дуже коротко: добре готуватися до співбесіди, говорити правду і мати хороші зв’язки з Батьківщиною.

На рахунок зв’язків з Батьківщиною все ясно — чим більше вас тримає вдома, тим менше ймовірності, що вас вважатимуть потенційним іммігрантом і відмовлять у візі. Що нас тримає вдома? Нерухомість, бізнес, фінансові зобов’язання, родичі, неповнолітні діти, робота і т.д.

Говорити правду: не треба вигадувати і обманювати. На співбесіді на візу США величезна увага приділяється не тільки тому, ЩО ви говорите, але і тому, ЯК ви говорите. Якщо ви будете говорити неприродньо, неправдиво, заздалегідь завчений, але не осмислений текст — це погано. Ви повинні говорити правду, а правду не вчать напам’ять, її розповідають від себе, в неї вірять.

Підготовка до співбесіди. Ви повинні чітко розуміти, куди ви їдете і навіщо, скільки це коштує, що вас тримає вдома і стимулює повернутися з США після пологів, скільки у вас є грошей на поїздку. Все це повинно підтверджуватися документально.

Немає сенсу докладно тут описувати процедуру підготовки до отримання візи США і запису на співбесіду — про це написано багато хороших статей в Інтернеті. Краще дамо кілька порад з практики, які допоможуть вам не зробити помилку при підготовці до отримання візи США з метою пологів.

Ретельно готуйтеся до співбесіди — не потрібно заучувати текст напам’ять, ви повинні розуміти, куди ви їдете, навіщо, скільки це коштує. І ви повинні вірити в те, що ви говорите — якщо ви собі не вірите, навряд чи вам повірить співробітник консульства.

Не намагайтеся «винайти велосипед» — для поїздки на пологи в США потрібна звичайна віза, як і для будь-якої звичайної туристичної або ділової поїздки. Медичний туризм, як в нашому випадку — це різновид звичайного туризму. Можна подавати документи тільки на B2, але так як віза дається на кілька років, то логічніше подаватися на ширшу категорію, тобто B1 \ B2
Самі заповнюйте анкету DS-160 або хоча б ознайомтеся з її змістом в вашому випадку.
Самі складіть документи, які ви берете на співбесіду, щоб знати, де що лежить. На співбесіді тримайте документи під рукою.
Не обманюйте на рахунок мети поїздки, говоріть правду. Якщо у вас мінімальний термін вагітності і ви отримуєте візу не для пологів, а для короткострокової поїздки найближчим часом, щоб потім по цій же візі поїхати на пологи — тоді справді плануйте цю короткострокову поїздку.

На співбесіді відповідайте на поставлені питання, поводьтеся невимушено. Чи не виправдуйтеся, не відповідайте на ті питання, які вам не задавали.

Якщо у вас невеликий досвід подорожей (зазвичай стандартний набір Туреччина — Єгипет -Таїланд), то мета поїздки «на тиждень в Нью Йорк подивитися на статую Свободи» — не найкраща думка.
Не приховуйте вагітність — коли вона добре помітна, спроби її приховати виглядають безглуздо і не додають природності вашій поведінці.

Не намагайтеся зробити підроблені офіційні документи для співбесіди — якщо у вас проблеми з довідкою з місця роботи, то краще подумати і підготувати документи, які зможуть пояснити ваш реальний дохід, ніж готувати не справжні довідки від бланкових компаній. Наприклад, ніхто не повірить в зарплату 5000 доларів в компанії, про яку навіть немає згадок в Інтернеті.

Розслабтеся і ставтеся до співбесіди як до простої формальності. Зрештою, ви везете в США свої гроші, щоб іх там витратити — США також зацікавлені в вас.

А тепер невелике доповнення для дівчат, хто планує їхати народжувати в США і отримує візу для цього.
У вас, дорогі дівчата, на відміну від тих, хто планує поїхати в США у відпустку або по роботі, є необхідність отримати візу «тут і зараз». У них, в разі відмови, буде можливість отримати візу через рік і все таки поїхати у відпустку через рік. А у вас немає. У вас, можна сказати, є один постріл — і його потрібно використовувати правильно і мінімізувати ризики.

Через цю відмову або схвалення візи ваш малюк або народиться, або не народиться в США. Від того, народиться він в США чи ні, і чи стане він громадянином цієї країни, може нічого не буде залежати, а може бути повністю залежати все його майбутнє життя і життя його близьких.

Не довіряйте майбутнє своєї дитини пройдисвітам, дилетантам і «порадам добрих людей» або «знаючих подруг». При отриманні візи в США, будь то віза для пологів або просто для туристичної поїздки, вмикайте СВОЮ голову, це ваша відповідальність, це ваша дитина, це ваше і його життя. Потім, в разі відмови, зрозуміло можна буде в усьому звинувачувати несумлінне агентство або злий рок, але краще все-таки не шукати винного, а зробити все правильно.

No comments yet

Leave a Reply