Пологи за кордоном

30 Мар

pologu za kordonom

Пологи за кордоном завжди були популярні в країнах, де якість медичного обслуговування залишає бажати кращого. Але якщо раніше це задоволення було тільки для добре забезпечених людей та для самих «просунутих» громадян, то зараз, коли люди набагато простіше стали ставитися до подорожей, а будь-яку необхідну інформацію можна знайти в достатньому обсязі не виходячи з дому, пологи за кордоном стали цілком доступні і для середнього класу. Люди, які не бояться подорожувати і приділяють велику увагу якості медичного обслуговування, розглядають пологи за кордоном не як щось «нереальне», а як просто потрібну і виправдану процедуру.

Таким чином, пологи за кордоном зараз досить популярні серед майбутніх батьків Росії, України, Казахстану, Білорусі та інших країн СНД. Причина такого бажання в більшості випадків банальна — пошук кращої якості медичного обслуговування, часто до цього додається також отримання громадянства дитиною або спрощене отримання виду на проживання батьками.

Одна з причин, що спонукають їхати на пологи за кордон — якість сервісу. Справа в тому, що навіть у наш час, коли є можливість народити в приватній клініці або в платному пологовому відділенні державної клініки, наші співвітчизниці абсолютно виправдано не впевнені в людському ставленні до них з боку медичного персоналу. Та й вартість пологів в приватних клініках іноді може бути на одному рівні з вартістю пологів в закордонній клініці. Але у пологів за кордоном є один значний мінус — загальний бюджет такого задоволення не кожному може бути по кишені, адже крім оплати самих пологів, доведеться заплатити і за проживання в чужій країні, переліт туди і назад, харчування і т.д. Тут все залежить від матеріального стану майбутніх батьків.

На даний момент популярні пологи в Європі — Франції, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлі та в країнах Прибалтики, а також пологи в США та Азії.

Пологи у Франції і Швейцарії дорогі, але і рівень медицини дуже високий. Відмінна якість палат у французьких госпіталях нагадує  домашню обстановку та затишок. Велику увагу французи приділяють післяпологовому відновленню жінки. Орієнтовна вартість пологів у Франції від 5 до 20 тис. доларів.

Пологи в Німеччині обійдуться вам від 8 до 15 тис. доларів, але якщо будуть потрібні додаткові послуги (наприклад, хірургічне втручання або інтенсивний догляд за малюком), то сума може значно зрости. Незалежно від цього, клініки в Німеччині користуються великим попитом серед породіль у всьому світі і отримують багато позитивних відгуків.

Пологи в Швейцарії можна назвати найдорожчими в Європі — тут вартість пологів починається від 20 тис. доларів, але за це ви отримаєте шикарні умови в палаті, рівні п’ятизірковому готелю і прекрасний вид з вікна.

Пологи в Ізраїлі не відрізняються особливою розкішшю або шиком в палатах, тут, навпаки все дуже скромно. Але в якості медичного обслуговування можна навіть не сумнівається — рівень медичного обслуговування справді найвищий. Пологи в Ізраїлі обійдуться вам від 6 до 12 тис. доларів, а якщо в приватному спеціалізованому медичному центрі з власним готелем на території, то до 30 тис. доларів. Також не варто забувати, що саме життя в Ізраїлі дуже дороге, а самі пологи, найімовірніше, будуть не найзначнішою частиною всього бюджету поїздки.

Пологи в Прибалтиці (частіше пологи в Литві і Латвії, рідше в Естонії) відрізняються гарною якістю медичного обслуговування і відносно не високою вартістю — від 3 тис. доларів за пологи і супровід вагітності. Також приємним бонусом, який ви отримаєте поїхавши на пологи в Прибалтику, буде прекрасне знання персоналом російської мови. Також іще одним плюсом буде те, що, наприклад, в Литву близько їхати на автомобілі з Білорусі, а в Латвію — з деяких регіонів Росії, тобто немає необхідності в авіаперельоті. Мабуть, на даний момент, в разі досить обмеженого бюджету на пологи за кордоном, Прибалтика є «золотою серединкою» в тому випадку, якщо ви плануєте народити за кордоном тільки заради отримання якісного медичного обслуговування і сервісу, а громадянство дитини для вас не має значення.

Пологи в Азії зараз також досить популярні, але як правило, це пов’язано не з тим, що туди спеціально летять на пологи, а з тим, що досить багато наших співвітчизників зараз проживає в цих країнах і вони просто народжують в тій країні, де постійно живуть. Лідером є Таїланд. Варто відзначити, що якість медичного обслуговування в Таїланді знаходиться на досить високому рівні при досить низьких цінах — ведення вагітності й пологів у Таїланді, в залежності від госпіталю, буде коштувати від 700 доларів. Інший популярний напрямок для пологів серед країн Азії — Сінгапур. Це високотехнологічна країна з найвищим рівнем медицини та сервісу і цілком європейськими цінами — пологи в Сінгапурі вам обійдуться мінімум в 5 тис. доларів за природні пологи без всяких додаткових процедур і маніпуляцій.

Зрозуміло, з усіх варіантів пологів за кордоном на одному з перших місць знаходиться США. Офіційної статистики ніхто не веде, але ми не сильно помилимося, якщо скажемо, що пологи в США популярніші, ніж пологи в Європі або пологи в Ізраїлі. З причинами не потрібно довго розбиратися, тут все просто — крім хорошого рівня медичного обслуговування і сервісу для мами, ви отримуєте також і американське громадянство для свого малюка. При цьому витрати на поїздку будуть на одному рівні або навіть дешевше, ніж в багатьох країнах Європи.

No comments yet

Leave a Reply