Форум про пологи в США (Америці)

2 Июн

forum

«Знайти форум про пологи в США і там дізнатися всі деталі» — це одна з перших думок, яка приходить в голову тим, хто замислюється про поїздку на пологи в США. Справді, що може бути краще, ніж особистий досвід людей, які вже їздили на пологи в Америку і викладають інформацію на відповідному тематичному форумі?

Однак, все не так просто, як може здатися на перший погляд. Зрозуміло, основна мета всіляких форумів якраз і полягає в обміні інформацією і було б логічно припустити, що саме на форумі можна знайти детальні інструкції та рекомендації для тих, хто планує народити в Америці. Але так як немає будь-якого, навіть приблизного, стандарту надання такої інформації, знайти на форумах справді практично корисну інформацію зазвичай досить складно. Особливо складно знайти таку інформацію тим, хто не сильно орієнтується в питанні — а саме такі люди інформацію на форумах і шукають. Ті, хто і так добре розбираються в питанні, в кращому випадку на таких форумах консультують новачків, а швидше за все на форумах і не з’являються.

Так уже влаштована людина, що більшість любить брати, а не давати — на форумах в основному шукають інформацію, а не діляться нею. Мало хто готовий щось робити, нічого не отримуючи взамін. Саме тому, якщо раптом хтось і охоче ділиться інформацією, то швидше за все тут є інша мета, ніж безкорислива допомога. Зрозуміло, іноді люди справді безкорисливо діляться своїм досвідом поїздки на пологи в Америку, але набагато частіше, якщо хтось і охоче ділиться деталями поїздки і дає рекомендації, то основна мета цього — отримати звернення за порадою на особисту пошту, щоб запропонувати свої послуги в організації поїздки або окремих її частин (оренда житла, оренда авто, оформлення нелегальних страховок і т.д.) Добре, якщо люди чесно пишуть про свій інтерес в цьому, але набагато частіше такі «експерти» маскуються під незацікавлених осіб заради продажу послуг. Така тактика «маскування» на форумах дуже поширена і добре, якби весь негатив цього був тільки в етичній площині, але проблема в тому, що такі люди під виглядом «експертної» думки можуть пропонувати і зовсім не легальні речі. В результаті людина не обізнана (і як правило, не хоче бачити очевидні речі), яка на форумі шукає детальну інформацію про пологи в США, може банально стати жертвою шахраїв або вчинити протиправні дії і нелегальні операції. Найпоширеніші приклади — оформлення без законних на те підстав emergency Medicaid (пологи за рахунок держави з неможливістю в майбутньому отримати нову візу в США), оформлення старшої дитини в муніципальну (безкоштовну) школу, оренда авто «з рук» і т.д.

Виходить свого роду замкнуте коло — люди йдуть на форуми про пологи в США для того, щоб знайти інформацію, але зустрічають там або таких же аматорів в даному питанні, або людей, які не зацікавлені в об’єктивній подачі матеріалу. Але все ж, на форумах можна почерпнути масу корисної інформації, якщо слідувати декільком правилам. Щоб не робити дану публікацію надто структурованою, ми перерахуємо разом всі наші рекомендації щодо пошуку інформації про пологи в Америці на відповідних форумах:

1. Правило є непорушним на будь-якому форумі, незалежно від тематики — не залишати у вільному доступі особисті дані і контакти. Немає сенсу пояснювати чому — це очевидно.

2. Гарантовано і достовірною інформація може бути тільки в офіційному джерелі, а форум не може таким бути (за вкрай рідкісним винятком). Якщо хочете дізнатися точні правила і обмеження щодо перельотів вагітних з немовлятами — відвідайте сайт конкретної, що цікавить вас авіакомпанії. Хочете дізнатися правила митного ввезення та декларування — відвідайте сайт митної служби. Хочете дізнатися про туристичні страховки в США — відвідайте сайти страхових компаній, що пропонують страхування. І так скрізь і в усьому.

3. Форум повинен бути незалежним формально. Формально — це в тому сенсі, що не може бути адекватного і об’єктивного форуму про пологи в США, якщо їм володіє компанія, організуюча поїздки на пологи в США або в інший спосіб зацікавлена в отриманні вами на форумі тієї інформації, яку компанії вигідно, щоб ви отримали.

Знайти формально незалежний форум просто — він не повинен перебувати на домені зацікавленої компанії, а також не повинен мати в меню або постійно в текстах посилання на конкретну компанію або експерта. Протилежність — так звані «кишенькові форуми». Їх і форумами назвати складно, це реально листування представників зацікавленої компанії з зацікавленими людьми, а частіше взагалі під різними ніками листування самих з собою (відгуки про себе від імені щасливих клієнтів, поради і т.д.)

Такі форуми впізнати легко і взагалі не зовсім зрозуміло, навіщо їх створюють. Це просто смішно.

4. Форум повинен бути незалежним реально. Тут складніше — форум може здаватися незалежним, там буде багато тем, ніяк не пов’язаних з пологами в США і взагалі з пологами, але реально цей форум (або конкретно цей розділ форуму) працює на конкретну компанію або людей. Пізнати таку особливість можна при детальному вивченні форуму. Якщо у всіх темах рекламуються тільки одні і ті ж люди або послуги, при цьому немає ні слова про інших, то такому форуму вірити не варто.

5. Форум не повинен бути надто комерційним, а його модератори повинні бути неупередженими. З цим найскладніше. Форум може бути і реально, і формально незалежним, але за розміщення будь-яких матеріалів стягується не формальна плата, за видалення (або вилучення) матеріалів також стягується плата. В результаті розміщення матеріалів на форумі перетворюється в свого роду аукціон серед зацікавлених осіб. Матеріали від простих обивателів, які, власне, і становлять найбільший інтерес для читачів, залишаються на форумі тільки в разі, якщо вони ніяк не зачіпають чиїсь інтереси.

6. Будь-які матеріали на форумі про пологи в Америці є або чиїмось індивідуальним досвідом, або чиїмись думками на задану тему. Тобто, якщо на форумі, наприклад, написано «Машину напрокат нам без проблем дали по російським правам» — то це означає, що саме цим людям в конкретно цієї прокатної компанії дали на прокат авто на конкретних умовах по саме їх російським правам. Але ні в якому разі це не варто читати як «в США можна завжди і скрізь взяти на прокат авто по будь-яким російським правам». Так у всьому.

7. Якщо люди на форумі діляться своїм досвідом і розповідають, як вони поїхали народити в США, то це не означає, що всі описані ними дії є керівництвом до дії і єдино правильними. У кожній конкретній ситуації, як правило, є маса різних варіантів дій. І зовсім не факт, що люди діляться найпростішим, легким і дешевим шляхом вирішення питання.

8. Як писалося раніше, на форумі люди викладають свій особистий досвід (або свої домисли). Не факт, що описаний досвід і описані шляхи вирішення виниклих питань є легальними. згадуємо п.2

9. Якщо користувач форуму про пологи в США має довгу історію користування форумом і кілька сотень (або навіть тисяч) написаних повідомлень, то це абсолютно нічого не говорить про його знання в цьому питанні. Швидше, це говорить або про яку-небудь його зацікавленність в активній участі в форумі (див. П. 4 і 5), або банально про те, що людині нема чого робити.

10. На форумах можна знайти надзвичайно корисну і потрібну інформацію і не можна ні в якому разі применшувати користь форумів, особливо для тих, хто планує самостійну поїздку. Для тих, хто планує звернутися за допомогою в організації поїздки в спеціалізовану компанію, користь від відвідування форумів становить не менше — навіть якщо всю вашу поїздку «під ключ» супроводжує компанія, вам все одно необхідно володіти інформацією хоча б в загальних рисах про те, який алгоритм поїздки, які ціни і т.д. Але, на форумах, на жаль, об’єктивної і корисної інформації менше, ніж шкідливої або просто даремної. Тому всю інформацію потрібно оцінювати з точки зору здорового глузду і, можливо, інтуїції.

Наприкінці хотілося б відзначити, що наша компанія не має своїх форумів і не оплачує публікації на сторонніх форумах, ми самі не пишемо відгуки про себе під видом задоволених клієнтів — нам це просто ні до чого. Компанія «UTour» відкрила штат Юта і місто Солт Лейк Сіті для родового туризму і за роки нашої роботи про нас в Інтернеті накопичилося більш, ніж достатньо реальних відгуків від наших реальних клієнтів. Про нас можна прочитати на більшості форумів Рунета (крім форумів з п. 5 — ми принципово не оплачуємо рекламу на форумах), про нас можна побачити багато відео відгуків в Youtube. Зрештою, за Вашим запитом ми вас зв’яжемо з нашими клієнтами з вашого міста — у нас є клієнти з усіх куточків колишнього СРСР і Європи і, ми впевнені, вони дадуть нам найпозитивніші рекомендації — тому що у нас бувають тільки задоволені клієнти!

No comments yet

Leave a Reply